ne
yapıyoruz?


Şirketler grubumuz Türkiye genelinde Uzman Teknik ekibi ile ikiyüz ilçe sınırında jeotermal kaynak arama çalışması yürütmektedir.

Çalışma yaptığı bölgede çıkan kaynağın verilerine göre;
Jeotermal Kaynaktan Elektrik Üretimi, Jeotermal kaynaklı Şehir Isıtılması, Termal Turizm ve Kaplıca işletmeciliği, Tarım Sektöründe; Jeotermal ısıtmalı teknolojik sera, Su ürünleri yetiştiriciliği, Kurutma tesisleri, Kentsel dönüşüm inşaat projelerinde olmak üzere
Jeotermal Kaynaktan YEDİ tane iş yapmaktadır.

Şehir Isıtması

Jeotermal kaynaklı Şehir ısıtmasında; Kuşadasında 100 bin konutun jeotermal kaynağı ile ısıtma ve bölgede bulunan 160 adet mevcut otelin 12 ay sürdürülebilir termal turizm projesini yürütmektedir. Özel sektörün Türkiye de ilk olacak bu projeyi kaynağın yeterli olduğu ilçelere yaymaya çalışmaktadır.

Turizm Kaplıca

Aydın-Kuşadası’nda içinde 7 adet futbol sahası, 60 dönüm jeotermal sera, 10.000 m konferans ve kongre salonu bulunan yılın 12 ayı hizmet verecek olan 5 yıldızlı 2 adet Termal Otel kompleksi yapmaktadır.

İnşaat

1998 yılında kurulan şirketimiz ülkemizin birçok bölgesinde inşaatlar yapmış, dört yıldır İstanbul’da riskli yapı ve kentsel dönüşüm faaliyetlerinde bulunmaktadır. Acıbadem, Çağlayan, Örnektepe, Seyrantepe, Kartal, Pendik ilçelerinde kentsel dönüşüm projelerini yürütmektedir. Şirketler Grubumuz, Jeotermal enerjinin kentsel dönüşüm ve konut projelerinde kullanarak aidat sıfır, ısınma bedava ve termal sosyal alanların kullanımı ücretsiz sloganı ile kentsel dönüşüme farklılık getirmiştir.

Tarım

Jeotermal ısıtmalı teknolojik sera çalışmalarını, Afyon, Konya, Iğdır, İstanbul illerin de yapmaktayız. Jeotermal ısıtmalı Organize sera projelerinde Türkiye’de ilk olmayı hedefliyoruz. Jeotermal ısıtmalı su ürünleri yetiştiriciliğinde levrek çupra ve mavi yengeç üretimini başarı ile sağladık.